Vartojimo kreditas Paskolos Tau

Vartojimo kreditas

Dabartinės gyvenimo realijos ir paslaugų rinka tarsi savaime iškristalizavo paklausią paslaugą- smulkaus vartojimo kreditų suteikimo galimybę žmonėms, užkluptiems netikėtų trumpalaikių finansinių problemų. Smulkaus vartojimo kreditai dėl išskirtinai operatyvaus ir greito jų suteikimo visuomenėje žinomi kaip greitos paskolos.

Mes, smulkaus vartojimo kreditų įmonė, pabrėžiame, kad smulkaus vartojimo kreditus, arba paskolas, teikiame tik smulkiomis sumomis, ir maloniai prašome netapatinti su finansinėmis institucijomis, teikiančiomis vartojimo kreditus stambiomis, ypač šimtatūkstantinėmis, sumomis, pvz., paskolos būstui ar pan.

Smulkaus vartojimo kreditas pavadintas dėl sąlyginai nedidelės skolinamosios sumos, kurios grąžinimas netaptų nepakeliamu finansiniu smūgiu net ir staiga pasikeitus paskolos gavėjo finansinei situacijai. Juo labiau, kad patikimai įvertiname paskolos gavėjų mokumą ir suteikiame galimybę smulkaus vartojimo kredito terminą pratęsti neapibrėžtą skaičių kartų.

Vartojimo kreditas Jums padės išspręsti kasdienių galimų smulkių, o ypač - nenumatytų, išlaidų nuo 60 iki 1500 EUR galimas problemas.

Detalesnes paskolų dydžių, jų procentų, terminų ir pratęsimų sąlygas prašome peržvelgti www.paskolostau.lt